Zalety ogrodzenia z siatki

Systemy ogrodzeniowe są używane w produkcji, budownictwie, ale mają najszersze zastosowanie w grodzeniu prywatnych działek.

Gdzie przyda się siatka?

Różnorodność produktów polega na grubości metalowego drutu lub pręta, z którego producent siatki ogrodzeniowej tworzy gotowy produkt. Siatka ogrodzeniowa producent to oferta, która znalazła zastosowanie w ogrodzeniu terenu, jako ogrodzenie ochronne. Prosta technologia produkcji, polegająca na przykręcaniu do siebie płaskich sprężyn, umożliwia tym, którzy chcą zrobić to na prowizorycznych maszynach. Takie ogrodzenie z siatki służy do tworzenia lekkich żywopłotów, ograniczania ogrodów, domków letniskowych i gruntów. Siatka ogrodzeniowa ocynkowana producent zastępują mocne, drogie ogrodzenia, skutecznie zapewniają bezpieczeństwo na ogrodzonym terenie.

Ogrodzenie tego materiału metodą instalacji jest dwojakiego rodzaju: rozciągane i przekrojowe. W przypadku ogrodzeń napinających stosuje się ogniwo łańcucha rolkowego. Długość rolki sięga 20 metrów. Siatka na ogrodzenie na całej szerokości płótna jest równomiernie naciągnięta na wsporniki ogrodzenia i przymocowana.

Ogrodzenia z siatki montowane

Najczęściej producent siatki ogrodzeniowej ma też na stanie ogrodzenie sekcyjne. Są one montowane z gotowych modułów, które składają się ze sztywnej stalowej ramy z przyspawaną do niej dobrze naprężoną siatką z siatki. Sekcje siatki są mocowane za pomocą spawania lub śrub do hipotek przyspawanych na słupach.

Producent siatki ogrodzeniowej ma zazwyczaj siatki gdzie sekcje wlotowe mają wymiary 1,5 x 2,5 metra. Jeśli jednak potrzebujesz silniejszej siatki na ogrodzenie, wybierz spawaną siatkę. Zgrzewany materiał różni się od siatki tym, że punkty przecięcia drutu są sztywno zamocowane za pomocą zgrzewania punktowego. Komórki siatki nie mogą zmienić swojego kształtu, co nadaje ogrodzeniu sztywność i wytrzymałość.