Super mocne taśmy dwustronne 3m

Super mocne taśmy dwustronne 3m

Taśmy dwustronnie klejące mają bardzo szerokie zastosowanie, cieszą się więc bardzo dużą popularnością. Wśród tych taśm na szczególne wyróżnienie zasługuje wyjątkowo mocna taśma 3m dwustronna.

Czym taśma dwustronna różni się od innych taśm klejących?

Taśma 3m dwustronna to produkt, który z powodzeniem może zastąpić połączenia wykonywane za pomocą wkrętów, nitów, śrub czy gwoździ. Taśma 3m dwustronna ma zastosowanie w domu, biurze i przemyśle. Taśma VHB jest pokryta klejem akrylowym. Dzięki temu taśma VHB jest odporna na takie czynniki zewnętrzne, jak wysoka i niska temperatura, opady, promieniowanie UV. Taśma VHB wykazuje także dużą odporność na rozpuszczalniki.

Jest też produktem bardzo uniwersalnym. Taśma dwustronna 3m VHB może zostać wykorzystana do łączenia szkła, metali, tworzyw sztucznych, drewna oraz kompozytów. Taśma dwustronna 3m VHB sprawdza się do łączenia elementów zarówno o gładkiej, jak i chropowatej powierzchni.

Jakie zalety ma taśma dwustronna 3m VHB?

Połączenia, jakie tworzy taśma dwustronna 3m VHB są bardzo mocne i estetyczne. Mocna taśma dwustronna 3m jest przy tym bardzo prosta w aplikacji. Mocna taśma dwustronna 3m przydaje się wszędzie tam, gdzie użytkownicy chcą uniknąć wiercenia czy spawania.

Co ważne, mocna taśma dwustronna 3 m nie traci swoich właściwości wraz z upływem czasu. Wykonane z jej pomocą połączenia zachowują wysoką wytrzymałość przez bardzo długi czas. Taśmę dwustronną 3 m można kupić w różnej szerokości i długości, a jej cena jest bardzo przystępna.