Mocne taśmy dwustronne do różnych zastosowań

Mocne taśmy dwustronne do różnych zastosowań

Jeszcze nie tak dawno zawieszenie obrazu czy półki na ścianie wymagało wiercenia otworów. Dzisiaj nie jest to już konieczne. Z powodzeniem sprawdzi się taśma 3m dwustronna.

Zastosowanie taśmy dwustronnej

Taśma 3m dwustronna jest bardzo wszechstronna. Oznacza to, że taśma 3m dwustronna sprawdzi się nie tylko wtedy, gdy chcemy zawiesić obraz czy półkę. Taśma VHB doskonale poradzi sobie z podklejeniem wykładziny, listew przypodłogowych i sufitowych czy paneli ściennych. Taśma VHB sprawdzi się nie tylko w warunkach domowych.

Taśma VHB sprawdzi się także w biurze, zakładach przemysłowych należących do różnych branż, a w szczególności w branży budowlanej. Taśma dwustronna 3m VHB pozwala na łącznie elementów nie tylko o gładkiej, ale także o chropowatej powierzchni. Taśma dwustronna 3m VHB połączy ze sobą elementy metalowe (także wykonane z aluminium), plastikowe, drewniane, szklane.

Czym się charakteryzuje taśma dwustronna 3m VHB?

Taśma dwustronna 3m VHB charakteryzuje się bardzo wysokimi parametrami użytkowymi. Mocna taśma dwustronna 3m pokryta jest klejem akrylowym. Jest wyjątkowo trwała, elastyczna wytrzymała i odporna na działanie czynników zewnętrznych. Mocna taśma dwustronna 3m jest odporna na deszcz oraz działanie wysokich i niskich temperatur.

Umożliwia łącznie bardzo różnych materiałów. Plusem jest też to, że mocna taśma dwustronna 3m tworzy połączenia, które wyglądają naprawdę bardzo estetycznie. Nie ma przy tym najmniejszych problemów z jej zakupem, a jej cena jest naprawdę bardzo atrakcyjna.