Odchudzanie w profesjonalnym salonie

Odchudzanie w profesjonalnym salonie

Chcesz schudnąć bez diety i ćwiczeń? Choć redukcja tkanki tłuszczowej jest niemożliwa bez zrównoważonej diety i minimalnego wysiłku fizycznego, to jeśli chcesz przyspieszyć odchudzanie i szukasz sposobu na szybkie usunięcie tłuszczu, to pomoże ci zabieg wyszczuplający.

Skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej

W rzeczywistości istnieje wiele rodzajów zabiegów, które pomagają usunąć tłuszcz i cellulit nie tylko z brzucha, ale także z całego ciała – od masażu po liposukcję. Masaż aparatem LPG to francuska technika usuwania tłuszczu z brzucha i innych części ciała. Istotą tej metody jest specjalna technika zwijania skóry: część skóry jest przechwytywana przez specjalne urządzenie, a następnie urządzenie wykonuje ruchy zwijania i szlifowania. Masaż jest absolutnie bezbolesny.

W rezultacie na skórę i podskórną warstwę tłuszczową wywiera intensywny efekt drenażu limfatycznego, a Maximus odchudzanie jest skuteczne. Nadmiar płynu jest usuwany przez naczynia włosowate. Ale taki masaż jest skuteczny w przypadku małej tkanki tłuszczowej, jeśli masz ponad 20 kg nadwagi, LPG pomoże jedynie wyeliminować cellulit i uelastyczni skórę.

Lipoliza iniekcyjna do usuwania tłuszczu

Lipoliza iniekcyjna w celu usunięcia tłuszczu z żołądka jest odpowiednia dla osób, które mają niewielkie złogi tłuszczu. Metoda opiera się na mechanizmie naturalnej lipolizy – rozpadu tłuszczu. Pod skórą wprowadza się substancję uczestniczącą w metabolizmie tłuszczów – jest to dobrze znana lecytyna, ale uzupełniona innymi substancjami, które rozpuszczają błony komórek tłuszczowych.

Konieczne jest wzięcie udziału w kursie, liczbę sesji określa kosmetolog. Zwykle wystarcza 2-3 sesje, aby całkowicie usunąć tłuszcz z brzucha i boków. Przeprowadzenie 1-2 zastrzyków nie da namacalnego rezultatu. Sesje odbywają się 1 raz w ciągu 3-4 tygodni. Kiedy wynik zostanie osiągnięty po lipolizie, musisz go naprawić za pomocą diety i aktywności fizycznej.