Nowe mieszkania na Sołaczu: propozycja dla najbardziej wymagających

Nowe mieszkania na Sołaczu: propozycja dla najbardziej wymagających

Do bardzo prestiżowych, bardzo atrakcyjnych dzielnic Poznania należy Sołacz. Ta położona w dolinie rzeki Bogdanki willowa dzielnica jest miejscem, w którym chciałoby zamieszkać mnóstwo mieszkańców Poznania. Nowe mieszkania Sołacz Poznań to inwestycja, która wzbudza ogromne zainteresowanie; z pewnością nowe mieszkania Sołacz Poznań nie będą długo czekać na nabywców.

Nowe mieszkania Sołacz Poznań: dlaczego warto je kupić?

Nowe mieszkania Sołacz Poznań znajdują się w dwóch, niskich, kameralnych, a więc zapewniających bardzo dużą prywatność budynkach. Inwestycja wyróżnia się tym, że sąsiaduje z Parkiem Wodziczki. Bardzo malownicza enklawa zieleni powstała dzięki temu, że Park Wodziczki na zachodzie łączy się z Parkiem Sołackim. Sołacz jest dzielnicą willową,nasza inwestycja nie narusza w żaden sposób historycznej zabudowy dzielnicy. W dwóch kameralnych budynkach znajdzie się tylko 35 apartamentów.

Nowe mieszkania Sołacz Poznań: nowoczesne rozwiązania

Oferta poznańskiego dewelopera skierowana jest raczej do bardziej zamożnych klientów. Zbudowane przez dewelopera wille z zewnątrz nawiązują do luksusowych willi, które zostały na Sołaczu zbudowane na początku XX wieku. W wnętrzach apartamentów zastosowane zostały rozwiązania na miarę XXI wieku: trzyszybowe okna, ogrzewanie podłogowe, strefy wejściowe w stylu art deco: to tylko kilka rozwiązań zastosowanych w nowych willach na poznańskim Sołaczu. Dla wielu mieszkańców największym plusem jest duża ilość zieleni.