Szukasz mieszkania w Poznaniu: wybierz na Sołaczu

Szukasz mieszkania w Poznaniu:wybierz na Sołaczu

W XIX wieku Sołacz był podmiejską, willową dzielnicą Poznania. W granice miasta włączoną ją na początku XX wieku. Dzisiaj Sołacz to niezwykle prestiżowa dzielnica miasta, w której chętnie zamieszkałoby mnóstwo Poznaniaków. Sołocz jest dzielnicą, która nie ogląda się w przeszłość. Powstają więc nowe inwestycje mieszkaniowe na Sołaczu w Poznaniu.

Nowe mieszkania na Sołaczu: dlaczego właśnie tam?

Nowe inwestycje mieszkaniowe na Sołaczu w Poznaniu to bardzo małe, bo złożone tylko z dwóch willi osiedle. Atutem nowe inwestycje mieszkaniowe na Sołaczu w Poznaniu jest lokalizacja osiedla: sąsiaduje ono z parkiem Wodziczki, z którego z kolei jest bardzo blisko do Parku Sołackiego. Na plus lokalizacji nowe mieszkania na Sołaczu przemawia także to, że przez Sołacz przepływa rzeka Bogdanka;jest dolina jest rajem dla miłośników rzadkich okazów fauny i flory. Nowe mieszkania na Sołaczu w Poznaniu mają jeszcze jedną ogromną zaletę: na osiedlu jest już bardzo bogata infrastruktura dodatkowa. Dodatkowym plusem lokalizacji nowe mieszkania na Sołaczu w Poznaniu jest doskonały dojazd do centrum miasta.

Nowe mieszkania na Sołaczu w Poznaniu: inwestycja na miarę XXI wieku

Architekci, którzy pracowali nad planami willi ich wygląd zewnętrzny dopasowali do już istniejącej architektury. Inwestycja tworzy więc spójną całość. Nowe mieszkania na Sołaczu w swoich wnętrzach spełniają jednak standardy obecnie stawiane luksusowym apartamentom i mieszkaniom. Więcej o nowe mieszkania na Sołaczu można przeczytać w naszym wcześniejszym artykule „Nowe mieszkania na Sołaczu: propozycja dla najbardziej wymagających”.