Nowe mieszkania na poznańskim Sołaczu

Nowe mieszkania na poznańskim Sołaczu

Sołacz to bardzo prestiżowa dzielnica Poznania, której historia zaczęła się jeszcze pod koniec XIX stulecia. Nowe inwestycje mieszkaniowe na Sołaczu w Poznaniu budzą więc ogromne zainteresowanie wśród mieszkańców miasta.

Nowe mieszkania na Sołaczu: co to za inwestycja?

Nowe inwestycje mieszkaniowe na Sołaczu w Poznaniu to apartamenty zlokalizowane w kameralnych willach sąsiadujących z Parkiem Wodziczki. Na całą nowe inwestycje mieszkaniowe na Sołaczu w Poznaniu składają się tylko dwie wille. Dzięki temu lokatorzy nowe mieszkania na Sołaczu w Poznaniu będą mieć zapewnioną bardzo dużą prywatność. Nowe mieszkania na Sołaczu w Poznaniu mają powierzchnię od 28 do 105 metrów kwadratowych. Najmniejsze lokale z pewnością zainteresują singli, większe nowe mieszkania na Sołaczu w Poznaniu zapewne będą cieszyć się zainteresowaniem wśród rodzin z dziećmi. Więcej o nowe mieszkania na Sołaczu można przeczytać w artykule „Nowe mieszkania na Sołaczu: propozycja dla najbardziej wymagających”.

Nowe mieszkania na Sołaczu: w nawiązaniu do tradycji

Bryła willi nawiązuje do tych, które zbudowano na osiedlu jeszcze w początkach ubiegłego stulecia. Ale nowe mieszkania na Sołaczu są na wskroś nowoczesne. Dzięki temu, że zastosowano w nich ogrzewanie podłogowe, koszty eksploatacji zimą będą niższe. Do dyspozycji mieszkańców będzie zarówno podziemna hala garażowa, jak również miejsce do przechowywania rowerów. Apartamenty mogą zostać wykończone w stanie deweloperskim albo pod klucz. Plusem inwestycji jest to, że osiedle jest monitorowane.