Luźny, wygodny styl – stylizacje na topie

Luźny, wygodny styl - stylizacje na topie

Gwiazdy filmowe dużego formatu, podobnie jak muzycy oraz ludzie show-biznesu często są wyznacznikiem nowych trendów. Czapki z daszkiem, duże i ciemne okulary oraz jeansy w połączeniu ze zwykłym t-shirtem – te elementy składają się na najczęstsze stylizacje gwiazd, które na co dzień chcą czuć się swobodnie i komfortowo. Nic więc dziwengo, że coraz częściej młodsze, jaki i starsze pokolenia, decydują się na taki look. Sprawdź, dlaczego czapki z daszkiem Calvin Klein to tegoroczny hit.

Nakrycie głowy – must have 

Nie da się ukryć, że na przestrzeni lat podział na czapki męskie oraz czapki damskie zatarł się, prawie że całkowicie. Dowodem na to jest chociażby marka Calvin Klein, która opowiada się w dużej mierze za krojami uniseks. Tak też jest w przypadku modnych w tym sezonie okryć głowy.

Czapki z daszkiem Calvin Klein cieszą się ogromną popularnością wśród panów, jak i pań. Największe uznanie zdobywają modele jednolite z eleganckim logiem na przodzie. Dzięki temu, że są dostępne w wielu kolorach, można dopasować je do elementów garderoby, które posiada się w swojej szafie. Nic więc dziwnego, że czapki z daszkiem już dawno przestały się kojarzyć tylko z fanami hip-hopu, czy też rapu. 

Postaw na wygodę i prostotę 

Styl streetwear, sportowy oraz kompozycje casualowe. Nie da się ukryć, że to właśnie te zestawienia królują tego roku. Czapki z daszkiem Calvin Klein pasują do każdego z wymienionych stylów. Ich rola nie ogranicza się już jednak tylko do ochrony przed promieniami słonecznymi, czy też wiatrem. W momencie, kiedy ktoś decyduje się na zwykłe podkoszulki w zestawieniu z jeansami, to warto postawić na jeden charakterystyczny akcent, który staje się dopełnieniem całości. Idealnie w tej roli odnajdują się markowe akcesoria.