Kule do kąpieli: sposób na to, aby się odprężyć

Kule do kąpieli: sposób na to, aby się odprężyć

Dobrym sposobem na odprężenie po całym dniu okazuje się być relaksująca kąpiel. Aby ją przygotować, dobrze jest sięgnąć po odpowiednie dodatki. Do tych, które bez wątpienia zasługują na uwagę zalicza się kule zapachowe do kąpieli. Ich popularność jest tak duża, że producenci zdecydowali się oferować całe zestawy kul do kąpieli. Zobaczmy czym charakteryzują się zapachowe kule do kąpieli.

Co się w nich znajduje?

Zapachowe kule do kąpieli zawierają sodę oczyszczoną oraz kwasek cytrynowy. To te składniki odpowiadają za bardzo lubiany przez kobiety efekt musujący. Aby jednak kule zapachowe do kąpieli ładnie wyglądały, a także troszczyły się o skórę, producenci stosują szereg rozmaitych dodatków. I tak w kulach do kąpieli znajdują się również rozmaite oleje i masła. Wyjątkowo popularne są masło shea oraz olej kokosowy, który od kilku lat święci tryumfy. Do tego dochodzą olejki eteryczne, które odpowiadają za przyjemny zapach.

Czy warto je stosować?

Oczywiście kule musujące są świetnym dodatkiem do kąpieli. Zmiękczają one wodę, co sprawia, że nie wysusza ona tak bardzo skóry. Dzięki nim po kąpieli skóra jest nawilżona, odżywiona i wyjątkowo miła w dotyku. Długo utrzymuje się na niej bardzo przyjemny zapach. Kule musujące sprzyjają lepszemu relaksowi. Dzięki nim kąpiel staje się naprawdę wyjątkowa. Zapachowe kule do kąpieli to świetny wybór, jeśli chcemy umilić sobie kąpiel. Ich wybór jest obecnie tak duży, że każdy znajdzie kule dopasowane do indywidualnych potrzeb.