Kule do kąpieli: poznajmy je bliżej

Kule do kąpieli: poznajmy je bliżej

Bez wątpienia każda kobieta lubi czasem dostarczyć sobie odrobinę przyjemności. Można za taką uznać relaksującą kąpiel (zainteresowanych tym tematem odsyłamy do naszego innego artykułu). Gadżetem, który w takiej kąpieli sprawdzi się doskonale okazują się być zapachowe kule do kąpieli. Przyjrzyjmy się im nieco bliżej.

Kula zapachowa do kąpieli, czym jest?

Zapachowe kule do kąpieli to kosmetyki kolorowe stworzone po to, aby umilić nam kąpiel. Ich bazą jest soda oczyszczona, a także kwasek cytrynowy. To właśnie te proste dodatki sprawiają, że są to kule musujące, czyli takie, które pienią się po włożeniu do wody. Stosując kule zapachowe do kąpieli, możemy być pewni, że woda skutecznie zostanie zmiękczona. W efekcie kąpiel będzie nie tylko przyjemna, ale również zdecydowanie zdrowsza dla naszej skóry.

Co jeszcze znajduje się w składzie?

Oczywiście soda i kwasek to nie jedyne produkty tworzące kule zapachowe. Producenci sięgają po rozmaite dodatki, które sprawiają, że kule musujące pielęgnują, odżywiają i nawilżają naszą skórę. Do popularnych dodatków zalicza się masło shea, olej z migdałów, a także olej kokosowy, który już od dawna robi prawdziwą furorę wśród kobiet dbających o swoją urodę. Nie można zapominać również o olejkach eterycznych, za sprawą których kule musujące pięknie pachną. Zapachowe kule do kąpieli to świetny pomysł, jeśli chcemy przygotować wyjątkową kąpiel. Panie, które lubią takie kąpielowe gadżety mogą zdecydować się na całe zestawy kul do kąpieli.