Efektywne zarządzanie miejscem pracy

Efektywne zarządzanie miejscem pracy

Ideę 5s wymyślono w Japonii. Sprawdziła się ona w tym kraju znakomicie, śladem Japonii poszło więc mnóstwo firm na całym świecie. Idea 5s dotarła także do Polski. Jest jeszcze stosunkowo mało znana. Są już jednak firmy szkoleniowe, których specjalnością są szkolenia 5s.

Dlaczego warto brać w nich udział?

Szkolenia 5s pozwalają uzyskać wiedzę, jak wyeliminować w danej firmie straty i jak tych strat uniknąć w przyszłości. Uczestnicy szkolenia 5s po jego zakończeniu dysponują wiedzą, która pozwala im na zarządzanie swoim miejscem pracy w sposób efektywny. Szkolenia organizacji miejsca pracy jest organizowane dla bardzo różnych grup pracowników.

Plusem jest to, że szkolenia organizacji miejsca pracy składają się zarówno z części teoretycznej, jak i z ćwiczeń praktycznych. Firma, które oferuje szkolenia organizacji miejsca pracy kieruje swoją ofertę do firm z każdej branży.

Jakie korzyści przynoszą szkolenia?

5s lean to sposób na zmniejszenie strat. Mniejsze straty oznaczają więc większe zyski. 5s lean przynosi więc firmom wymierne korzyści finansowe. Szkolenia z zakresu 5s lean mogą zostać zorganizowane dla firm z różnych branż działających na terenie naszego kraju. Firma ma w ofercie także 5s szkolenie w biurze. 5S szkolenie w biurze adresowane jest do pracowników administracyjnych.

Wdrożenie 5s to skuteczny sposób na zwiększenie wydajności przedsiębiorstwa. Na wdrożenie 5s mogą zdecydować się właściciele każdej firmy i przedsiębiorstwa. Idea 5s sprawdza się w małych i dużych firmach.