Do czego są potrzebne kody zamieszczane na produktach?

Do czego są potrzebne kody zamieszczane na produktach?

Kody ean pojawiły się na produktach wiele lat temu. Każdy z nas spotyka się więc z nim wielokrotnie nawet w ciągu tylko jednego dnia. Większość z nas rzadko jednak przywiązuje do nich większą wagę. Warto więc poznać je bliżej.

Do czego służą te kody?

Skrót EAN został utworzony od angielskiego określenia European Article Number. Kody ean służą do określenia danego produkty. Najczęściej mają one postać kodu kreskowego. Kody ean w unikalny sposób określają dany produkt. Kody EAN występują w czterech wersjach. Każdy z tych wersji składa się z różnej liczby cyfr.

Kody EAN-13 wykorzystywane są między innymi przez sklepy internetowe oferujące swoje produkty w porównywarkach cenowych. Kod EAN-13 jest najbardziej popularny. Dzięki niemu klienci mogą szybko odszukać interesujący ich produkt. Wszyscy, którzy chcieliby znaleźć interesujący ich produkt na podstawie kodu EAN, mogą skorzystać z narzędzia jakim jest wyszukiwarka kodów.

Wyszukiwanie produktów jest bardzo proste

Wyszukiwarka kodów to narzędzie, które z łatwością można znaleźć w Internecie. Aby ją znaleźć wystarczy w popularną wyszukiwarkę wpisać frazę wyszukiwarka kodów. Co ważne, narzędzie to jest bardzo proste z obsłudze. Baza produktowa w wyszukiwarkach kodów jest bardzo obszerna. Baza produktowa obejmuje mnóstwo produktów z całego świata. Baza produktowa to także ogromne ułatwienie dla producentów i sprzedawców. Wyszukiwarka kodów działa bardzo prosto. Chcesz się o tym sam przekonać, to sprawdź https://www.eprodukty.gs1.pl/