Nowe mieszkania na Sołaczu: propozycja dla najbardziej wymagających

Nieruchomości Sie 24, 2018 No Comments

Do bardzo prestiżowych, bardzo atrakcyjnych dzielnic Poznania należy Sołacz. Ta położona w dolinie rzeki Bogdanki willowa dzielnica jest miejscem, w którym chciałoby zamieszkać mnóstwo mieszkańców Poznania. Nowe mieszkania Sołacz Poznań to inwestycja, która wzbudza ogromne zainteresowanie; z pewnością nowe mieszkania Sołacz Poznań nie będą długo czekać na nabywców.

Nowe mieszkania Sołacz Poznań: dlaczego warto je kupić?

Nowe mieszkania Sołacz Poznań znajdują się w dwóch, niskich, kameralnych, a więc zapewniających bardzo dużą prywatność budynkach. Inwestycja wyróżnia się tym, że sąsiaduje z Parkiem Wodziczki. Bardzo malownicza enklawa zieleni powstała dzięki temu, że Park Wodziczki na zachodzie łączy się z Parkiem Sołackim. Sołacz jest dzielnicą willową,nasza inwestycja nie narusza w żaden sposób historycznej zabudowy dzielnicy. W dwóch kameralnych budynkach znajdzie się tylko 35 apartamentów.

Nowe mieszkania Sołacz Poznań: nowoczesne rozwiązania

Oferta poznańskiego dewelopera skierowana jest raczej do bardziej zamożnych klientów. Zbudowane przez dewelopera wille z zewnątrz nawiązują do luksusowych willi, które zostały na Sołaczu zbudowane na początku XX wieku. W wnętrzach apartamentów zastosowane zostały rozwiązania na miarę XXI wieku: trzyszybowe okna, ogrzewanie podłogowe, strefy wejściowe w stylu art deco: to tylko kilka rozwiązań zastosowanych w nowych willach na poznańskim Sołaczu. Dla wielu mieszkańców największym plusem jest duża ilość zieleni.

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *