Nowe mieszkania na poznańskim Sołaczu

Nieruchomości Wrz 02, 2018 No Comments

Sołacz to bardzo prestiżowa dzielnica Poznania, której historia zaczęła się jeszcze pod koniec XIX stulecia. Nowe inwestycje mieszkaniowe na Sołaczu w Poznaniu budzą więc ogromne zainteresowanie wśród mieszkańców miasta.

Nowe mieszkania na Sołaczu: co to za inwestycja?

Nowe inwestycje mieszkaniowe na Sołaczu w Poznaniu to apartamenty zlokalizowane w kameralnych willach sąsiadujących z Parkiem Wodziczki. Na całą nowe inwestycje mieszkaniowe na Sołaczu w Poznaniu składają się tylko dwie wille. Dzięki temu lokatorzy nowe mieszkania na Sołaczu w Poznaniu będą mieć zapewnioną bardzo dużą prywatność. Nowe mieszkania na Sołaczu w Poznaniu mają powierzchnię od 28 do 105 metrów kwadratowych. Najmniejsze lokale z pewnością zainteresują singli, większe nowe mieszkania na Sołaczu w Poznaniu zapewne będą cieszyć się zainteresowaniem wśród rodzin z dziećmi. Więcej o nowe mieszkania na Sołaczu można przeczytać w artykule „Nowe mieszkania na Sołaczu: propozycja dla najbardziej wymagających”.

Nowe mieszkania na Sołaczu: w nawiązaniu do tradycji

Bryła willi nawiązuje do tych, które zbudowano na osiedlu jeszcze w początkach ubiegłego stulecia. Ale nowe mieszkania na Sołaczu są na wskroś nowoczesne. Dzięki temu, że zastosowano w nich ogrzewanie podłogowe, koszty eksploatacji zimą będą niższe. Do dyspozycji mieszkańców będzie zarówno podziemna hala garażowa, jak również miejsce do przechowywania rowerów. Apartamenty mogą zostać wykończone w stanie deweloperskim albo pod klucz. Plusem inwestycji jest to, że osiedle jest monitorowane.

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *